High Definition
Dobrodojdovte na forumot na HD-Team,ve molime registrirajte se i ostanete aktivni.
Welcome to the forum on HD-Team,please register and stay active.

High Definition

Cs1.6
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Dobredojdovte na hiqHDefinition Team forum,vi posakuvame prijaten prestoj na nasiot forum!

Share
 

 Pravila na forumot

Go down 
AuthorMessage
RageRR
Admin
Admin


Posts : 57
Join date : 2011-03-20

Pravila na forumot Empty
PostSubject: Pravila na forumot   Pravila na forumot EmptySun Mar 27, 2011 5:36 pm

1) Забрането е спамирање, натписи, со исклучок на делови на форумот, каде што е дозволено (спам). На тема одговор со извесна смисла. Модераторите имаат право да избришат мислења кои немаат значење.
Строго е забранета секоја дискусија во врска со политичката сцена.

2) Забрането е навредување на друг член или заканување. Сите недоразбирања решети ги во PM или пак на МСН.

3) Забрането е да се прикачуваат линкови од типот на: warez/porno/sex

4) Забрането е рекламирање на други форуми освен во дадена зона за тоа.

5) Во форумот е забрането користење на вулгароности и слично.
Back to top Go down
View user profile http://highdefinition.tk/
 
Pravila na forumot
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
High Definition :: General :: Pravila-
Jump to:  
Vas link ovde Vas link ovde Vas link ovde Vas Link ovde
Vas Link ovde Vas link ovde Vas link ovde Vas link ovde
Create free forum | © phpBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com